De sociale netwerken zijn webpagina´s die u in staat stellen informatie te beheren en te delen met vrienden of andere gebruikers met dezelfde interesses. Door op deze links te klikken voegt u een bericht over deze pagina toe aan uw account van de corresponderende website.
Bladwijzers zijn links naar uw favoriete websites. Google stelt u in staat bladwijzers aan te maken die u kunt openen vanuit de Google-blak voor Internet Explorer
Het is uw startpagina voor al uw informatie. Alles wat u op de hoogte en georganiseerd houdt, kan ingevoegd worden op uw pagina en zo kunt u alles in één keer zien.
MySpace is een online gemeenschap waar u vrienden van uw vrienden kunt leren kennen en waar u foto´s, dagboeken en zaken van belang kunt delen in een steeds groter wordend netwerk van gemeenschappelijke vrienden.
Beheerdienst voor bladwijzers voor sociale netwerken op het web. Maakt het mogelijk om bladwijzers die voorheen in de browsers opgeslagen werden toe te voegen en ze te categoriseren met een etikettensysteem.
Facebook is een website die bestaat uit vele sociale netwerken met betrekking tot een school, universiteit, werk, regio, enz. die gebruikt worden om op de hoogte te blijven van vrienden of collega´s en om foto´s, links, video's enz. te delen.
Twitter is een dienst voor vrienden, familie en collega´s die u in staat stelt te communiceren door middel van het uitwisselen van snelle antwoorden op een simpele vraag: ¿wat doe je?
Chalet te koop, nieuwbouw in C/ Bélgica 0 (Almayate), 279.900 € (Ref.: Pareadas)
In stedelijk gebied , residentiële
Opp. Perceel:
300,00 m2
Beb. Opp.:
115,00 m2
Opp. bruikbaar:
97,00 m2
2 verdiepingen < 1.000 m. van het strand Zeezicht
C/ Bélgica 29749, Almayate Málaga
Zone: Urbanización Niza Beach
Prijs
€ 279.900
Prijs m2: € 2.434
gemeente : 40 €/maand
I.B.I.: 600 €/ jaar
kenmerken
- 3 slaapkamers - 1 badkamer - 1 toilet - Berging - Installatie van airconditioning - 3 kasten - Gericht naar het Zuiden
- Tuinen - Zwembad - Terrassen (30,00 m2) - Intercom - Eigen garage met 2 plaatsen - Zeezicht
Commentaar
Etxe adimendun zoragarria, 3 logela, berria, hegoaldera begira eta itsasoari begira, ingurune lasaia eta nahi den zerbitzu guztietara hurbiltzea nahi duten pertsonentzako diseinatutako ingurune batean.
Etxeak leku estrategikoan kokatzen du, Torre del Mar (7 minutu), Vélez Málaga (10 minutu) edo Malagako hiria (20 minutu), oso denbora laburrean. Horrez gain, hiriko autobus geltokiak daude.
Avda. Andalucia 28, Residencial Azucarera 29740Torre del Mar (Málaga)
www.inmob-garrido.com
Tels.: +34 952 540 825 | +34 649 877 346
E-mail: niza.beach@telefonica.net
Opmerking:
De verschafte informatie is ter oriëntatie, is niet bindend en heeft geen contractuele waarde. De genoemde informatie kan onderhevig zijn aan wijzigingen die nog niet doorgevoerd zijn. De kosten van notarissen, registers en belastingen zijn niet inbegrepen, enz. Wij raden u aan contact op te nemen met het bedrijf om de laatste gegevens te verkrijgen en/of de hier vermelde gegevens te bevestigen.